Více o mně

Věřím v druhé šance, návraty z nenávratna, nekončící lásku a ve schopnost změny k lepšímu :)

ja-profilovka-w

Narodil jsem se v roce 1977 a žiju v Praze. Jsem šťastně ženatý s tou nejlepší ženskou na světě. S ní mi do života přišli i dva malí lidé, Kuba a Áňa, které žeru stejně tak jak jejich maminku. :)

Mám rád humor, cestování, knížky, filmy, technologie a svojí práci. Rád cvičím, čtu sci-fi a fantasy, vařím, dělám weby a semtam i něco napíšu.

Těší mě pomáhat lidem.

Vzdělání

Vystudoval jsem základní školu, střední ekonomickou školu a Českou zemědělskou univerzitu – fakultu provozně ekonomickou + strávil semestr na kanadské Nova Scotia Agriculture College.

V letech 2008/2009 jsem absolvoval 112 hodinový výcvik systemického koučování u Petra Kallisty.

V letech 2014/2015 jsem absolvoval 3 základní a 2 terapeutické kurzy metody RUŠ.

Od ledna 2015 jsem certifikovaným terapeutem metody RUŠ.

Od září 2016 jezdím jako asistent lektroů na kurzy metody RUŠ.

Práce

Po vysoké škole jsem se začal věnovat marketingu, nejprve v americké společnosti EIN News věnující se media monitoringu a následně ve webhostingové společnosti Explorer. Tu jsem poté 4 roky úspěšně vedl a zároveň dělal konzultanta pro mateřskou společnost Zoner.

V roce 2008 jsem dal výpověď a založil si vlastní společnost Zážitky.cz, které se věnuji dodnes.

Více se dočtete třeba na LinkedIn.

Co mi dala metoda RUŠ

Metoda RUŠ mi dala svobodu. Svobodu se v každém okamžiku svého života svobodně rozhodnout. Bez vnitřních tlaků, blbých pocitů, pocitů viny, zvažování toho, co by se mělo či nemělo. Díky ní jsem ze svého srdce a hlavy odstranil nánosy, přes které jsem se díval na svět a které mne stahovaly do hlubin sebelítosti, pochybností a mizivé sebehodnoty. Zbavila mne toho, kvůli čemu jsem utíkal z tohoto života tam, kde mi bylo lépe – do knížek, filmů, spánku nebo do dalekých krajin. Ukázala mi, že to, jak se cítím a jak žiju, je čistě v mých rukou a jsem to já, kdo je za to zodpovědný.

A hlavně mi konečně někdo řekl, jak mám udělat, abych se cítil líp. Do té doby jsem znal pouze rady, které říkaly co dělat. A to je asi ten největší rozdíl mezi metodou RUŠ a vším ostatním.

Přestal jsem se tedy litovat, hledat ty, kteří za to mohou, hrát si na to, že jsem v pohodě a přestal jsem konečně utíkat.

Odměnou mi je stav, ve kterém si užívám deštivý den v Holešovicích dost podobně, jak tropický den na Madagaskaru. Liší se jen výhled a vlhkost vzduchu ;) A tím nechci říct, že nepojedu znovu na Madagaskar. Tím chci říct, že na něj nepotřebuju jezdit, abych se TAM cítil líp. Chápete?

Jste-li v pohodě, můžete být kdekoliv, s kýmkoliv a dělat cokoliv.

A pokud v pohodě nejste, …

 

více o metodě RUŠ
názory odborníků na metodu RUŠ
více o terapii metodou RUŠ
videa o metodě RUŠ

P.S. – tričko POKORU KURVA a další najdete tu