O mně

Dobrý den, jmenuji se Jan Hájek a jsem terapeut metody RUŠ.

Osobním rozvojem se zabývám už dobrých 15 let. Moje cesta vedla přes spirituální literaturu, byznys literaturu, sedánky s psychologem a koučem, výcvik systemického koučování až do chvíle, kdy jsem vyzkoušel metodu RUŠ. S její pomocí se mi během necelého roku povedlo změnit svůj život tak, jak se mi ani nesnilo. Zbavil jsem se všeho, co jsem v něm nepotřeboval, zbytečných obav, strachů, nezdravých vztahů a začal svůj život žít tak, abych se z něj mohl těšit každý den. Někdy je pro mne stále k neuvěření, co se mi pomocí metody RUŠ povedlo. Přesto stačí, abych se podíval kolem sebe – a vidím, že žiju život, jaký jsem vždy chtěl žít. Jen jsem nevěděl jak.

Tak jak jsem se znovu a znovu přesvědčoval, že metoda RUŠ opravdu funguje, skočil jsem do ní rovnýma nohama. Po čase mi došlo, že chci nejenom pomoci sám sobě, ale chci se stát terapeutem. A tím „poslat RUŠku dál“, tj. nabídnout jí všem těm, co se rozhodli žít šťastnější a úspěšnější životy.

V lednu 2015 jsem dostal z rukou autora metody, Karla Nejedlého, certifikát terapeuta metody RUŠ.

V letech 2016, 2017 a 2018 jsem jezdil asistovat na kurzy metody RUŠ a dělal terapie.

Více o mně.

Doporučení terapeuté

Od roku 2019 už terapie nestíhám dělat. Rozhodl jsem se věnovat víc svojí firmě a rodině. Časem se k terapeutování třebas vrátím :)

Ale nezoufejte, můžu Vám doporučit několik fantastických terapeutů, kteří vám pomohou minimálně tak dobře, jako já

A pokud se Vám ani jeden nezdá, tak si vyberte z terapeutů na stránkách Metody RUŠ.